Elazığ Fabrika Temizlik Firmaları

Fabrika temizliği Şirketleri Elazığ

Elazığ Fabrika Temizlik Firmaları Çalışacağı mekanın türüne göre temizlik yöntem ve malzemelerini seçme konusunda duyarlı davranan büyük fabrika ve meskenler için de bu tavrını korumaktadır.

Elazığ Fabrika Temizlik Firmaları

Elazığ Fabrika Temizlik Firmaları

3gen Temizlik, gıda üretimi yapan fabrikalarda temizlik malzemelerini zararsız ve kimyasal olmayanlardan seçer ve temizlik stratejisini de ona göre belirler.

Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilen

Elazığ 3gen Temizlik, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır. Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere 3gen Temizlik’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fabrika Temizliği 

Fabrikalar da aynı evlerimiz gibi belirli zamanlarda detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyar. Günlük temizlik adı altında gerçekleştiren temizlik asla teferruatlı bir temizliğin yerini tutmaz.

  • Peteklerin içleri ve altları,
  • Masa ve dolap altları,
  • Üretim bölümünde makinelerin bulunduğu yerler,
  • Depolar, (Özellikle gıda üretimi alanında faaliyet gösteren fabrikalar için çok önemlidir)
  • Silinemeyecek büyüklükteki camlar, (ki ilk dikkat çeken yerlerden biridir camlar)
  • Zeminde derz aralarına sıkışan kirler,

detaylı temizliğin yapılması gereken alanlardan yalnızca bir kaçıdır. Günlük yapılan temizlikte sadece görünür yerlerin tozu alınarak zemin süpürülerek paspaslanmakta. Üstelik bu iş için sürekli eleman çalıştırmak da oldukça maliyetli olmakta. Oysaki fabrika temizliği şirketi olan bir firmayla anlaşma yapılması durumunda, belirlediğiniz periyotlarda yapılan temizlik işlemleriyle fabrikanız her zaman ışıltısıyla göz dolduracaktır.

Fabrikanın büyüklüğü, ihtiyaç duyulan temizlik alanları göz önünde bulundurularak sizin için uygun olan zamanda fabrika temizlik personelimiz görevlendirir. Fabrikanın durumuna göre planlama yaparak hemen göreve koyulur. Müşterilerimiz olarak sonuçtan %100 memnun kalmanız önceliğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir