İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları Elazığ

İnşaat Sonrası Temizliği Elazığ

İnşaat Sonrası Temizlik Firması 3gen Temizlik

Yeni mekânınıza taşınmadan önce inşaat sonrası temizlikte zaman kaybı ve kullanılan deterjan ve malzeme hatalarından doğabilecek zararları engellemek için deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları Elazığ

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları Elazığ

Periyodik temizlik; mevsime, havaya, trafiğe veya pek çok başka etkene bağlı olarak haftalık veya 3 ayda bir yapılabilir.

  1. Vakumlu makine ile temizlik.
  2. Mekanı döner yumuşak fırçalı ve kurutuculu bir makine ile temizleyiniz. Dokunulabilecek kadar sıcak su ve minimum dozda (ph 7-8,5) genel temizlik deterjanı kullanınız. Zemin üzerinde dikine çizgilerle çalışmak daha avantajlıdır. Derin temizlik: Eğer zemin yüksek derecede kirliyse derin temizlik gereklidir. Periyodik temizliğin düzenli uygulanması durumunda 1-2 yılda bir derin temizlik yapılması önerilir.
  3. Vakumlu makine ile temizleyin.
  4. Zemindeki sakız gibi lekeleri, leke çıkartma talimatlarına uyarak temizleyin.
  5. Döner fırçalı makineyi alkaline yüksek etkili (ph 9-11) deterjan ve elle dokunabilecek kadar sıcak su ile çalıştırın. Dşe zemini ıslatmakla başlayın. Ve emici fonksiyonunu çalıştırmayın. Zemin üzerinde dikey çizgilerle çalışmanızı öneririz.
  6. 5-10 dakika deterjanın etki etmesi için bekleyiniz. Fakat zeminin kendi kendine kurumamasına dikkat edin.
  7. Köpüklenme bitene kadar fırçalı temizlik makinesini duru suyla çalıştırın ve zemini durulayın.
  8. Eğer zemin döşendiğinde BPS uygulandı ise uygulama tekrarı gerekebilir. Bunun için lütfen BPS uygulaması ile ilgili kısma dikkat edin. Dşleme başlandığında zemin tamamen temizlenmiş olmalıdır. 3gentemizlik : Küçük alanlar ve fırçalı temizlik makinelerinin uygun olmadığı yerler için Periyodik temizlik veya inşaat sonrası temizlik: Periyodik temizlik; mevsime, havaya, trafiğe veya pek çok başka etkene bağlı olarak haftalık veya 3 ayda bir yapılabilir.
  9. Vakumlu makine ile temizlik.
  10. Köpükle temizlik yapılabilecek bir fırça ile temizlik yapınız. Dokunulabilecek kadar sıcak su ve minimum dozda (ph 7-8,5) genel temizlik deterjanı kullanınız. Zemini fırçalayın ve kalan suyu ıslak vakum makinesi veya kuru bez ile kurulayınız. Derin temizlik: Eğer zemin yüksek derecede kirliyse derin temizlik gereklidir. Periyodik temizliğin düzenli uygulanması durumunda 1-2 yılda bir derin temizlik yapılması önerilir.İnşaat ve Tadilat sonrası temizlik hizmetimiz siz değerli müşterilerimize hayallerini kurduğu temiz bir ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir