Kurumsal

3GEN TEMİZLİK ELAZIĞ

Vizyon

Elazığ başta olmak üzere bölgemizde Temizlik ve Site Yönetimi hizmetleri konularında faaliyetlerini devam ettiren firmamız; alanında kurumsal ve kalıcı çözümler üreterek sizlere hizmet vermektedir.

Apartman temizliği ve site  temizliği başta olmak üzere, merdiven temizliği,okul temizliği,dış cephe temizliği,cam temizliği,ofis ve büro temizliği,inşaat sonrası temizlik,tadilat sonrası temizlik,boş daire temizliği,dolu daire temizliği,Avm temizliği,fabrika temizliği,dükkan temizliği,otel temizliği,motel temizliği,pansiyon temizliği,öğrenci yurdu temizliği,petek temizliği vs.gibi alanlarda temizlik denince ilk akla gelen firma olmak mutluluğumuzdur.

Misyon

Sağlıklı ve temiz bir çevre ve ortamlar oluşturmaya destekvermek,
Çevre, ev, işyeri ve tüm alanlarda şehrimizin insanlarının yaşam kalitesini temizlikle yükseltmek,
“Marka Kentler” oluşumuna katkı yapmak için kamu kurum ve kuruluşlarına temizlik hizmeti vermek.

Hedeflerimiz

Hizmet verdiğimiz şehirlerde insanımızın temizlikle sağlıklarını korumalarına destek olarak,onların mutluluğuna katkıda bulunabilmek.

Tecrübelerimiz, iş disiplinimiz ve hizmetlerimiz bizi biz yapar. Varlığımızı devam ettiren ise insanımıza gösterdiğimiz saygıdır.
Kendimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz. Çünkü işimizin yalnızca bir temizlik görevi değil, hizmet verdiğimiz insanların hayat kalitesini yükseltmek olduğunu biliyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana daima ilkleri gerçekleştiren bir kurum olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir