Ofis Temizliği Elazığ

Ofis Temizliği Elazığ

Ofis Temizliği Elazığ  pek çok mekanın benzer çalışma şartlarına sahip olmasına rağmen, özel şartlara da dikkatle eğilerek çalışır.

Ofis Temizliği Elazığ

Ofis Temizliği Elazığ

Büro ve ofis temizliği, ev temizliğiyle benzer şartlara sahiptir. Fakat büro ve ofislerin evlerden daha kalabalık olması, evlerdeki oda sayısından daha çok odaya, depoya ve boş alana sahip olması nedeniyle daha ayrıntılı ve hassas bir temizlik gerektirir.

Diğer yandan ofis ve büroların birer çalışma alanı olması, buradaki insanların çalışma motivasyonuna da itina gösterilmesi mecburiyetini doğurmaktadır.

İşte 3gen Temizlik, tüm bu noktalara fazlasıyla hakim olan ve geçmiş deneyimleriyle bunu kanıtlayan bir şirket olarak son derece hassas, özenli ve sessiz bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca çalıştığı iş yeri veya şirket gibi mecraların bilgileri de iş prensipleri gereği 3gen Temizlik’in gizliliği altındadır.

Ofis temizliği temizlik hizmetlerin’de önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından İstanbul ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.
Ofis temizliğin’de alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde miss gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere mis gibi tertemiz ofisler garanti ediyoruz.
ofis-temizlik   ofis-temizliği com   ofis-temizligi
Ofis temizliği nasıl yapılır,

Ofisiniz istediğiniz süre aralıklarında ya da günlük olarak temizlenmelidir. Tüm çalışma masaları silinmeli, masa üstündeki aksesuarların tozu alınmalıdır.

ofisin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir. Haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. Çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir.

Petekler ve jalûzilerin tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir.Elazığ İş Yeri Temizliği Çalışma ortamında başarılı işler ortaya çıkarmak için öncelikle sağlıklı bir ortam hazırlamak önemlidir. Hizmetleri ile çalışma alanında bulunan masalar, dolaplar, koltuk ve sandalyeler, camlar, kapılar, duvarlar, klima panelleri, koridor ve tuvaletler tavandan zeminlere kadar detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir