Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek Temizliği Nasıl Yapılır  olarak 3gen petek temizleme; temiz bir iş yaparak ve nitelikte bir davranış sergileyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli bir

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

olarak makineler ile petek temizliğinizi kısa sürede en iyi şekilde yapmaktayız.Profesyonel ve deneyimli kadromuz sayesinde petek temizleme nasıl yapılır bunu en güzel şekilde göstermekteyiz.

Kimyasal İlaçlarla ve Cihazla Petek Temizliği Nasıl Yapılır?
Evlerde veya iş yerlerinde peteklere özel olarak yapılan petek temizleme nasıl yapılır ve inceliklerine dair aradığınız her şeyi yazımızda bulabilmeniz mümkündür. Petek tesisat temizliğinin yapılması bu işe uygun olan makine ve kimyasal maddelerle mümkündür. Petek temizleme işlemi yapılırken öncelikle izlenmesi gereken belli başlı adımlar bulunmaktadır:
Banyoda bulunan petek havlupan radyatörü sökülür.
Petek temizlemek için kullanacağımız hortumun bir ucunu makineye, diğer ucunu ise söktüğümüz havlupan radyatörünün ucuna bağlanır.
Diğer hortumun bir ucunu havlupan vanasına bağlanır, diğer ucuda klozetin içerisine bırakılır.
Şebeke hortumu makineye bağladıktan sonra makinenin içi su ile doldurulur.
Tesisat içerisinde bulunan kirli suların dışarıya tahliye edilmesi sağlanır.
Temizleme işi bittikten hemen sonra kimyasal ilaç makine içerisine koyularak tesisata aktarılır.
Kombiyi yaklaşık olarak bir saat kadar çalıştırarak kimyasal ilacın tesisat içerisine dağılması sağlanır.
Tüm bu işlemler petek temizleme nasıl yapılır sorusuna verilecek en güzel cevaplardandır.

Sizde petek temizleme çalışması yaptırmak durumunda,bu şekilde tesisatınızı temizlememiz için bizlerden petek temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Kalorifer peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal sıvılarla ve makinelerle yıllık temizliğini yapıyoruz. Yaptığımız temizlik sonunda birde tesisatın içerisine koruyucu kimyasalları ekleyip kombinizi çalıştırıyoruz. Bu kimyasal radyatör ve kombinizi koruyucu bir kalkan gibi sararak sistemi su taşından ve kireçten korur. Yukarıda resimde gördüğünüz makine ile peteklerinizin içini pırıl pırıl yapana kadar yıkıyoruz. Bitmedi kombi filtrelerini de ücretsiz temizliyoruz.

Devam eden petek temizleme çalışmaları da olanaklı bir sistemde kendini sürdürürken, yeni aletlerinde varlığından söz etmek mümkündür. Bu sayede ortaya süper bir teknik kapasitesi çıkmakla beraber, insanlarda bu konuda rahat bir nefes almaktadır. Kalorifer peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal sıvılarla ve makinelerle yıllık temizliğini yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir