Site Temizlik Firmaları Elazığ

Site Temizleme Şirketleri Elzaığ

Site Temizlik Firmaları Elazığ olarak Firmamız birçok sitenin genel temizlik hizmetlerini başarı ile yürütmektedir.

Site Temizlik Firmaları Elazığ

Site Temizlik Firmaları Elazığ

Temizlik malzemeleri firmamız tarafından sağlanır. Haftada bir gün genel temizlik yapılırken iki ayda bir detay temizlik yapılır. Daire kapılarının, posta kutularının, otoparkın, merdiven korkuluklarının, camların, paspasların, örümcek ağlarının, apartman giriş kapısına ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketlerinin detaylıbir şekilde Nokta temizlik tarafından temizlenmektedir. Her temizlik sonrası apartmanlarınız firmamız tarafından parfümlenmesi, apartmanın patlayan ampullerinin tarafımızca değiştirilmesi, yılda bir kez apartmanınıza ait su deposunun birikmiş yosunlarının temizliğinin yapılması, düzenli olarak anket formları yardımıyla memnuniyet ölçümü yapılması dahildir.
Ekibimizin tamamının sigortalı olarak çalışmaktadır ve böylelikle ortaya çıkabilecek iş kazaları sonucunda apartman sakinleri yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.
Ekibimiz apartman yöneticisini temizliğin başlama ve bitiş saatleri hakkında düzenli suretle bilgilendirmektedir.

Yaşam alanları ve dolayısıyla temizlik faktörü konusunun önemi büyüktür. Villa ve site gibi büyük alanlarda temizlik çok daha büyük önem taşıdığından profesyonel bir bakış açısı ile bir firma ile çalışmak her zaman için en gerekli olanıdır. Bir site temizliği firması olarak temizlik kavramına ciddi yaklaşan, işinde son derece disiplinli bir kuruluş olarak, en kaliteli malzemelerle ve teknolojik tüm gelişmeleri de hizmetimize katarak müşterilerimizin yanındayız. Verdiğimiz hizmetin kalitesini ölçmek elbette ki müşterilerimizin geniş takdiri ama biz baştan beri başarı grafiğimizi hep bir tık öteye taşımak için çalıştık,çalışmaya da devam edeceğiz.

  • Site temizliklerinde periyodik bir düzene alınma önem taşır.
  • Site temizliklerinde amaç detaylı hijyen sağlanmasıdır.
  • Temizlik faktörü disiplin ve işe saygı gerektirir. İnsan sağlığı öncü bir durumdur.
  • Site temizliği denilince profesyonel bir ekip ve donanım şart olan noktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir